We hebben voor verschillende markten en doelgroepen specifieke flyers/magazines ontworpen en afgestemd op de behoefte van de doelgroep.

Logo maken EnSolar

Voor Green Energy Solutions in Gendt hebben wij een nieuw logo met huisstijl mogen ontwikkelen. Het bedrijf was toe aan een nieuwe, frisse en moderne uitstraling. We hebben gekozen voor een minimalistisch logo ontwerp in combinatie met de kleurencombinatie paars/roze. Hiermee hebben we een opvallende en onderscheidende uitstraling gecreƫerd.

Diensten
  • Logo ontwerp
  • Visitekaartjes
  • Flyer’s
  • Website ontwerp
Green Energy Solutions

Logo voor bedrijf zonnepanelen

We hebben voor verschillende markten en doelgroepen specifieke flyers/magazines ontworpen en afgestemd op de behoefte van de doelgroep.

Nieuwe bedrijfsuitstraling

EnSolar richt zich zowel op bedrijven als particulieren, maar in de marketing leggen we de focus voornamelijk op bedrijven.

Hi, wil je een logo laten maken?

Stuur een berichtje